Bartender

Bartender 10 Demo

Bartender profesyonel anlamda etiketler tasarlamanızı sağlayan ve bunu en hızlı ve en kolay biçimde yapabilen bir programdır. Bartender hakkında detaylı bilgiyi internetten kolayca edinebileceğiniz gibi Bartenderin 30 günlük deneme sürümünü kullanarak program hakkında en detaylı bilgilere erişebilirsiniz. 30 günlük sürenin aşımında Bartender ve Bartender ultralite yazıcıya aktarılan her bir barkod için oluşturulan yazılı metinler üzerinde program rastgele değişiklikler yapmaya başlayacaktır.

Bartender UltraLite

Bartender UltraLite Etiket Dizayn Programı ARGOX Barkod Yazıcılarla birlikte verilir. Tamamen TÜRKÇE dir. Sadece full versiyonda bulunan UNICODE desteği ve DATABASE ( veri bağlantısı ) yoktur. Programı sınırsız bilgisayara yükleyebilirsiniz. Ama ağ (network] ortamında kullanamazsınız. Programı yüklediğiniz bilgisayara port aracılığı ile ( USB, paralel veya seri ) bağlı olmalıdır. Etiket dizaynında yazı,barkod ve resim (örneğin firmanızın logosu) kullanabilirsiniz. 5 versiyonu bulunmaktadır.
ÖNEMLİ NOT : Programı kurduktan sonra çalıştırdığınızda ilk çıkan mesajda " SADECE ULTRALITE SÜRÜMÜNÜ ÇALIŞTIR" seçeneğini işaretleyiniz. Bu seçeneği işaretlemezseniz program 30 gün sonunda DEMO moduna düşecektir. Daha önce düzgün bastığınız etiketleri program otomatik olarak yazıların veya barkod numarasının bir karakterini değiştirerek basarsınız.
Ofis Kırtasiye